Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč zvolit osobního průvodce Paříží

Už se vám někdy na dovolené stalo, že jste se spoléhali na knižního průvodce,osobni-pruvodce-1.jpg informace z hotelů, nebo cestovních agentur a i takto vybaveni jste se nakonec ztratili? Nebo jste dokonce na daném místě žádnou památku nenašli?

Z vlastní zkušenosti víme, že je mnohokrát lepší, rychlejší a hlavně efektivnější zvolit osobního průvodce, který v dané oblasti bydlí, a tak nejlépe zná místní prostředí. Průvodce v Paříži vám tak například poradí, jak se efektivněji dopravovat nejen metrem, ale třeba jak využít i jinou místní dopravu. Dále vám může poradit, jak ušetřit – kde můžete uplatnit slevy na vstupy nebo se stejně výborně najíst jako ve vyhlášených restauracích, ale za menší peníz. Kromě klasických okruhů vám průvodce Paříží poradí i jiné, ale za to stále zajímavé okruhy. Například pro milovníky umění máme zvláštní trasu „Za krásami umění“ po muzeích a galeriích.
 
Díky dobré znalosti prostředí se průvodce snadno a rychle přizpůsobíjs090016.jpg vašim přáním a potřebám a upraví prohlídku podle aktuální situace. Pomůže i s problémy a riziky, které vás mohou na vašich cestách potkat, jako je třeba ztráta či odcizení dokladů, nebo pomoc s dorozuměním v cizím jazyce.
 
Budeme se vám také snažit poradit, co si vzít s sebou a co naopak ponechat doma. Poradíme, jaké suvenýry jsou typické pro Paříž, co přivézt rodině a kamarádům z cest, jak se neztratit v nepřehledných uličkách a jak vycházet s místními lidmi a kam vyrazit za zábavou.
 
Díky osobnímu průvodci poznáte lépe a hlouběji Paříž, její zákoutí a mnohé jiné zajímavosti, které kolikrát v cestovatelských příručkách ani nenajdete.
 
(Za)žijte Paříž trochu jinak než ostatní! 
 
  osobni-pruvodce-2.jpg